O firmie

Firma Sport Halls Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów sportowych począwszy od projektu, po oddanie inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie. Działalność swoją rozwijamy na rynku polskim oraz europejskim. W swoich projektach stosujemy innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Polityką naszej działalności jest realizacja inwestycji na wysokim poziomie jakości. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży oraz zaufanie inwestorów. W ciągu kilku lat swojej działalności wykonaliśmy ponad 100 hal w całej Polsce, dzięki czemu znacząco przyczyniliśmy się do rozwoju kultury fizycznej w całym kraju.

 

Terminowość, jakość inwestycji, pasja tworzenia oraz indywidualne podejście do klienta

To cztery filary, na których opieranie działanie firmy Sport Halls Sp. z o.o. – Mirosław Adamczak, Radosław Słaba

OBIEKTY SPORTOWE

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu konstrukcji stalowych oraz zadaszeń membranowych oraz wyspecjalizowanej kadrze oferujemy Państwu jakość oraz mnogość możliwości:

sh-sportowe

Hale sportowe o niezmiennie wysokiej jakości i różnorodnych przeznaczeniach. Wśród nich m. in.: hale tenisowe, piłkarskie, wimbledon czy hale sportowo-przyszkolne.

HALE SPORTOWE

HALE SPORTOWE

sh-membranowe

Zadaszenia membranowe przeznaczone nie tylko dla małej architektury membranowej, ale też wielkopowierzchniowych zadaszenia stadionów czy też amfiteatrów.

HALE I ZADASZENIA MEMBRANOWE

HALE I ZADASZENIA MEMBRANOWE

sh-plytowe

Hale namiotowe i z płyty warstwowej to atrakcyjna alternatywa dla przestrzeni magazynowych, przemysłowych, a nawet rekreacyjnych.

HALE NAMIOTOWE I Z PŁYTY WARSTWOWEJ

HALE NAMIOTOWE I Z PŁYTY WARSTWOWEJ

sh-nawierzchnie

Nawierzchnie sportowe marki Conica to specjalnie przygotowane nawierzchnie poliuretanowe, które zapewniają bezpieczne i komfortowe uprawianie sportów halowych.

NAWIERZCHNIE SPORTOWE

NAWIERZCHNIE SPORTOWE


ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI

123
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

123
OBSZARÓW DZIAŁALNOŚCI

10
MOŻLIWOŚCI UDANEJ WSPÓŁPRACY

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI

Prezentujemy Państwu część naszych Partnerów Biznesowych, dla których mieliśmy przyjemność pracować: