Informacje o projekcie:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie hal namiotowych. Na bieżąco śledzimy nowości w procesie realizacji obiektów sportowo-rekreacyjnych. Sięgamy po produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.

Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo różnego typu hal namiotowych nie tylko o charakterze sportowym, ale także namiotów okolicznościowych, wystawienniczych, magazynowych itd. W naszej ofercie znaleźć można miedzy innymi hale namiotowe lekkie oraz hale wysokiego składowania. Gwarantujemy terminowość, rzetelność i pełne zaangażowanie w realizacji każdego projektu.

Przykrycie hali

Hale namiotowe wykonane są z wysokojakościowych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Materiał membranowy używany do produkcji przykrycia hali namiotowej odznacza się niezwykłą trwałością. Dzięki systemowi low-wick materiał, z którego wykonano halę nie przepuszcza wilgoci, nie koroduje i zachowuje oryginalny kolor przez wiele lat.

Powłokę membranową pokrywa się dodatkowo lakierem akrylowym. W efekcie przykrycie obiektu jest odporne na działanie glonów i szkodliwych mikroorganizmów, co znacznie wydłuża trwałość użytkową hali. Materiał, z którego wykonujemy nowoczesne hale namiotowe posiada wymagane atesty i jest w 100% bezpieczny.

Oświetlenie

W halach namiotowych stosowane są systemy świetlików, które doświetlają wnętrze, a także systemy oświetlenia sztucznego, na które składają się asymetrycznie rozstawione lampy meta halogenowe oraz projektory marki Philips. Rozwiązanie dotyczące oświetlenia hali namiotowej dobierane jest indywidualnie i zależy od specyfiki obiektu oraz wymagań inwestora.

Świetliki z mlecznej membrany świetnie przepuszczają równomiernie rozproszone światło, dzięki czemu doświetlanie hali światłem sztucznym w ciągu dnia nie jest konieczne. Świetliki są montowane w dachu w dwóch pasach. Solidna konstrukcja nośna świetlika zachowuje swój pierwotny kształt przez cały okres użytkowania.

Koszt budowy hali namiotowej

Każdy projekt jest inny i wymaga nieco innych rozwiązań, dlatego koszt budowy hali namiotowej zależeć będzie od kilku czynników, takich jak zastosowanie obiektu, rodzaj konstrukcji, jego powierzchnia czy też miejsce montażu. Warto podkreślić, że budowa hal namiotowych to duża inwestycja, ale też odpowiedzialność.

W związku z tym warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę obiektu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. Aby poznać szacunkowy koszt budowy hali namiotowej wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wyceny.

Hale namiotowe wysokiego składowania

Hale namiotowe wysokiego składowania to dobra alternatywa dla hal wielkopowierzchniowych. Umożliwiają one maksymalne wykorzystanie przestrzeni hali i optymalne wypełnienie kubatury obiektu. Jednym słowem, zyskujemy obiekt o stosunkowo niewielkich wymiarach, ale o dużej powierzchni magazynowej.


Przykrycie hali:

Materiał membranowy o najwyższej jakości na rynku światowym. Stosowane materiały membranowe posiadają najnowszy system ochrony przeciwwilgociowej (system low-wick), który powoduje, że membrana taka jest wolna od pustych przestrzeni powietrznych przez co materiał ma dłuższą trwałość użytkową, nie pochłania wilgoci, nie koroduje, nie żółknie i wolniej się starzeje.
Powłoka membranowa posiada atesty trudno zapalność, pokryta jest lakierem akrylowym odpornym na atak glonów bakterii i mikroorganizmów.

Świetliki z mlecznej membrany przepuszczającej światło; zamontowane w dachu biegną wzdłuż hali w dwóch pasach; świetliki bardzo dobrze doświetlają halę, dochodzące światło jest światłem rozbitym, nie oślepia i równomiernie doświetla halę; doświetlenie hal przez świetliki w dachu umożliwia użytkowanie hali bez sztucznego doświetlania w ciągu dnia; konstrukcja nośna materiału świetlikowego jest taka sama jak pozostałej membrany przez co świetlik nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych;

Oświetlenie:
Lampy metahalogenowe asymetryczne, projektory firmy Philips; lub świetlówki;

Ogrzewanie:
Nagrzewnice nadmuchowe na olej opałowy lub gaz.

Termin realizacji: 2 miesiące

 

Szczegóły projektu:

HALE NAMIOTOWE LEKKIE

Wymiary hali:
– szerokość od 10,0 do 44,0 m
– długość od 15,0 do 44,0 m
– wysokość 2,5-10,0m w szczycie

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale.

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo ramowa lekka.

HALE NAMIOTOWE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Wymiary hali:
– szerokość od 10,0 do 44,0 m
– długość od 15,0 do 150,0 m
– wysokość 8,0-15,0 m

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale.

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo ramowa lekka.

HALE WYSTAWOWE

Wymiary hali:
– szerokość od 10,0 do 50,0 m
– długość od 15,0 do 150,0 m
– wysokość 8,0-15,0 m

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo- ramowa ściany pionowe do wysokości 3,5 m powyżej konstrukcja łukowa lub ramowa. Pionowe ściany szczytowe i boczne.