Informacje o projekcie:

Hale z przeznaczeniem pod ujeżdżalnie dla koni, to lekkie hale stalowe, aluminiowe lub drewniane, obudowane powłoką PCV w pojedynczej lub podwójnej warstwie. Mogą pełnić funkcję obiektu sezonowego lub trwałego i całorocznego zadaszenia ujeżdżalni . Halę z łatwością można zdemontować w i przenieść w inne miejsce, jest w 100% demontowalna. Solidna konstrukcja odporna jest na trudne warunki atmosferyczne, skutecznie zabezpieczając wnętrze przed deszczem i wiatrem. Zaletą hali jest szybki montaż, dzięki czemu wygodna ujeżdżalnia może powstać już w kilka dni.

Przykładowe wymiary hal:
18x30x7m, 20x40x9m, 22x55x11m, 54x36x9m, 72x36x9m

Wymiary hali możemy dostosować według potrzeb inwestora.

 

Szczegóły projektu:

Przykrycie hali:
Przykrycie to pojedyncza lub podwójna membrana PCV z atestem trudno zapalności i w dowolnej kolorystyce.

Świetliki dachowe z mlecznej membrany:
bardzo dobrze przepuszczające światło; zamontowane w dachu biegną wzdłuż hali w dwóch pasach; świetliki doskonale doświetlają halę, światło jest światłem rozproszonym, nie oślepiającym i równomiernie doświetlającym; świetliki w dachu umożliwiają korzystanie z hali bez sztucznego doświetlania w ciągu dnia, świetliki posiadają siatkę nośną dzięki czemu materiał świetlikowy nie rozrywa i nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych;

Oświetlenie:
Oświetlenie hali to lampy meta halogenowe, lampy LED bądź świetlówki wraz z instalacją elektryczną i skrzynką rozdzielczą.