Informacje o projekcie:

Przykrycie membranowe:
Przykrycie membranowe, które stosujemy, wykonujemy w systemie podwójnej powłoki z poduszką powietrzną pomiędzy powłokami. Podwójna warstwa PCV jest bardzo dobrym termo izolatorem w warunkach zimowych (pustka powietrzna izoluje halę przed przemarzaniem) i letnich (izolacja przed przenikaniem promieni słonecznych ogranicza nagrzewanie hali). Dzięki poduszce powietrznej powłoki hal są bardzo dobrze napięte i nie łopoczą na wietrze. Kolor powłok do wyboru.
Powłoka membranowa posiada atesty trudno zapalność, pokryta jest lakierem akrylowym odpornym na atak glonów bakterii i mikroorganizmów.

System nadmuchu powłok:
System nadmuchu powłok utrzymujący ciśnienie powietrza pomiędzy powłokami tworząc poduszkę powietrzną;

Świetliki z mlecznej membrany bardzo dobrze przepuszczającej światło, zamontowane w dachu biegną wzdłuż hali w dwóch pasach, świetliki bardzo dobrze doświetlają halę, dochodzące światło jest światłem rozbitym, nie oślepia – równomiernie doświetlając halę; zastosowane świetliki występują w dwóch pasach o szerokości 2,50 m na długość hali; doświetlenie hal przez świetliki w dachu umożliwia grę bez sztucznego doświetlania w ciągu dnia. Świetlik posiada siatkę nośną dzięki czemu o świetlik nie odkształca się pod wpływem warunków atmosferycznych.

 

Szczegóły projektu:

Wymiary hali:
– szerokość od 20,0 do 75,0 m
– długość od 40,0 do 105,0 m
– wysokość 8,0-15,0m

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa lub drewniana łukowa

Oświetlenie
Lampy meta halogenowe asymetrycznie rozstawione, moc: 400 Wat każda, projektory firmy Philips

Lub świetlówkowe

Ogrzewanie
Piec o odpowiednio dobranej mocy, nagrzewnica powietrzna na olej opałowy lub gaz ziemny wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem;

Systemy otwieranych boków:
1. system zasłonowy: zamontowany w daszku nad otwieranymi bokami z prowadnicą górną, prowadzenie materiału na rolkach, który jest przesuwany do jednego lub drugiego boku;
2. system roletowy: elektroniczne podnoszenie boków, system otwiera i zamyka bok w ciągu 1 minuty, system bezobsługowy. Daszki nad otwieranymi bokami odprowadzające wodę deszczową oraz śnieg poza hale.

Termin realizacji: od 2 do 5 miesięcy