Hale namiotowe

Hale namiotowe lekkie, wysokiego składowania, wystawowe

Budowa hal namiotowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie hal namiotowych. Na bieżąco śledzimy nowości w procesie realizacji obiektów sportowo-rekreacyjnych. Sięgamy po produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.

Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo różnego typu hal namiotowych nie tylko o charakterze sportowym, ale także namiotów okolicznościowych, wystawienniczych, magazynowych itd. W naszej ofercie znaleźć można miedzy innymi hale namiotowe lekkie oraz hale wysokiego składowania. Gwarantujemy terminowość, rzetelność i pełne zaangażowanie w realizacji każdego projektu.

Koszt budowy hali namiotowej

Każdy projekt jest inny i wymaga nieco innych rozwiązań, dlatego koszt budowy hali namiotowej zależeć będzie od kilku czynników, takich jak zastosowanie obiektu, rodzaj konstrukcji, jego powierzchnia czy też miejsce montażu. Warto podkreślić, że budowa hal namiotowych to duża inwestycja, ale też odpowiedzialność.

W związku z tym warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę obiektu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. Aby poznać szacunkowy koszt budowy hali namiotowej wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wyceny.

Nasze realizacje hal namiotowych

  • Sport Halls s.c. Hale namiotowe
  • Sport Halls s.c. Hale namiotowe
  • Sport Halls s.c. Hale namiotowe

Hale namiotowe
lekkie

Wymiary hali:
– szerokość 10-44m
– długość 15-44 m
– wysokość 2,5-10m w szczycie

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale.

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo ramowa lekka.

Hale namiotowe
wysokiego składowania

Wymiary hali:
– szerokość 10-40m
– długość 15-150m
– wysokość 8-15m

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale.

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo ramowa lekka.

Hale namiotowe
wystawowe

Wymiary hali:
– szerokość 10-50m
– długość 15-150m
– wysokość 8-15m

Projekt konstrukcyjny:
4 egzemplarze

Posadowienie:
Stopy fundamentowe lub mikro pale.

Konstrukcja:
Konstrukcja stalowa słupowo-łukowa lub słupowo- ramowa ściany pionowe do wysokości 3,5 m powyżej konstrukcja łukowa lub ramowa. Pionowe ściany szczytowe i boczne.

Przykrycie hali namiotowej

Hale namiotowe wykonane są z wysokojakościowych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Materiał membranowy używany do produkcji przykrycia hali namiotowej odznacza się niezwykłą trwałością. Dzięki systemowi low-wick materiał, z którego wykonano halę nie przepuszcza wilgoci, nie koroduje i zachowuje oryginalny kolor przez wiele lat.

Powłokę membranową pokrywa się dodatkowo lakierem akrylowym. W efekcie przykrycie obiektu jest odporne na działanie glonów i szkodliwych mikroorganizmów, co znacznie wydłuża trwałość użytkową hali. Materiał, z którego wykonujemy nowoczesne hale namiotowe posiada wymagane atesty i jest w 100% bezpieczny.

Oświetlenie hal namiotowych

W halach namiotowych stosowane są systemy świetlików, które doświetlają wnętrze, a także systemy oświetlenia sztucznego, na które składają się asymetrycznie rozstawione lampy meta halogenowe oraz projektory marki Philips. Rozwiązanie dotyczące oświetlenia hali namiotowej dobierane jest indywidualnie i zależy od specyfiki obiektu oraz wymagań inwestora.

Świetliki z mlecznej membrany świetnie przepuszczają równomiernie rozproszone światło, dzięki czemu doświetlanie hali światłem sztucznym w ciągu dnia nie jest konieczne. Świetliki są montowane w dachu w dwóch pasach. Solidna konstrukcja nośna świetlika zachowuje swój pierwotny kształt przez cały okres użytkowania.

Ogrzewanie

Nagrzewnice nadmuchowe na olej opałowy lub gaz.

Hale namiotowe wysokiego składowania

Hale namiotowe wysokiego składowania to dobra alternatywa dla hal wielkopowierzchniowych. Umożliwiają one maksymalne wykorzystanie przestrzeni hali i optymalne wypełnienie kubatury obiektu. Jednym słowem, zyskujemy obiekt o stosunkowo niewielkich wymiarach, ale o dużej powierzchni magazynowej.


Zapraszamy do kontaktu!

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, rozwieją wątpliwości oraz przygotują szczegółowe wyceny.